I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Úspěšné vystoupení našich klientů na Škoda Auto Jestřebí hory

Jun 7, 2011 | Úspěchy klientů

Česká Spořitelna Kolo pro život pokračovala 4. závodem jímž byl 8. ročník úpického maratonu horských kol Škoda Auto Jestřebí hory. Závod měl 3 varianty, a to „Fitness jízdu“ na 23km, variantu na 53km, která byla vypsána pro elitní kategorie, a velmi náročný maraton na 95km. Na všech tratích jsme měli zastoupení našich klientů.

Na trati o délce 23km dojel na velmi pěkném 4. místě v absolutním pořadí junior David Plný (Merida Biking Team), který ve své kategorii Muži skončil na 2. místě.
Na prostřední trati o délce 53km se na start, tak jako v loňském roce, postavil Martin Rýva (Redpoint Pearl Izumi), který tak jako už letos poněkolikáté předvedl velmi pěkný výkon a výsledkové zlepšení oproti loňskému roku. Martin nakonec v daleko těžší konkurenci oproti minulému roku dokončil závod na 83. místě (8. místo v kategorii M40 / 18. místo v roce 2010!).
A na start nejdelší a nejtěžší varianty se postavil náš nový klient Josef Lelek, který dokončil závod na 83. místě v absolutním pořadí (12. místo v kategorii M40).