I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Okolo Broumova: Pódiové umístění pro klienta Martina Rývu

Aug 22, 2011 | Úspěchy klientů

Náš klient Martin Rýva při bikovém závodu Moravský bikemaraton v LeštiněV sobotu 20. srpna se konal v našem regionu MTB maraton Okolo Broumova a našim klientům se podařilo zajet velmi dobrá umístění. Nejlepší výsledek zajel Martin Rýva (Redpoint Pearl Izumi), pro kterého to znamenalo první pódiové umístění v rámci naší spolupráce (i pro něho osobně) od ledna 2010. Martin zajel 18. nejrychlejší čas a ve své kategorii Muži B (ročníky 1952-1971) to stačilo na skvělé 3. místo. Martin celou letošní sezónu ukazuje výrazné zlepšení od minulého roku a proto bylo pouze otázkou času, kdy se mu povede zajet na „bednu“.

Dalším v pořadí byl junior David Plný (Merida Biking Team) na velmi dobrém 22. místě v absolutním pořadí. Bohužel pro Davida na tomto závodu nebyla vypsána juniorská kategorie, kterou by suverénně vyhrál. Ale i zde je vidět, že červencový přípravný tréninkový blok bez závodů se vyplatit. David si odpočinul, potrénoval a teď může jezdit závody až do konce sezóny.

Posledním naším klientem, který se zúčasnil tohoto závodu, byl Josef Lelek (Eleven Team Příchovice), který dojel do cíle na velmi dobré 24. pozici v absolutním pořadí (4. místo ve své kategorii Muži B). Tento závod byl spíše brán jako příprava na dlouhé maratony a etapové závody, které jsou prioritou.

Martin Rýva se minulý víkend také zúčasnil další dílu Českého poháru v MTB maratonu v Novém Městě na Moravě. A opět se mu vedlo znamenitě. V absolutním pořadí dojel do cíle 60. a ve své kategorii M40 na skvělém 9. místě. Z jeho týmu Redpoint Pearl Izumi byl pouze lepší už jenom Tomáš Čada. I zde je vidět velký letošní posun.