I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Martin Rýva (Redpoint Team) je v posledních týdnech ve skvělé formě

Jun 24, 2014 | Úspěchy klientů

Náš úspěšný klient Martin Rýva obsadil 2. místo na bikovém závodu Extrem Bike Most 2014 na trase 56 km a ve věkové kategorii Muži 40-49 letNáš dlouholetý klient Martin Rýva z týmu Redpoint pozměnil zimní přípravu oproti předešlému roku a nyní se ukazuje, že to byla cesta správným směrem, protože Martin dokázal navázat na svůj výsledkový progres z let minulých. Už na konci dubna na Ratibořickém maratonu se Martin cítil dobře, ale tam ho ještě postihl defekt kola. Poté následovaly květnové závody jako Author Šela Marathon (50km) 38. (5.), KPŽ Jestřebí hory 56. (11.) a CyklomaratonTour Hradec Králové 52. (6.) – nepříznivá startovní pozice.

První vrchol sezóny byl naplánován na tento červen, který Martin zahájil pódiovým umístěním v Mostě na Extrém bike Most (56km), kde obsadil celkové 20. místo a 2. místo v kategorii M40-49let. O uplynulém víkendu Martin startoval na náročném a prestižním International MTB Marathon Malevil Cup (65km), který dokončil celkově 49. a 9. v kategorii. Oproti ročníku 2013 zlepšení o 60. míst absolutního pořadí, 19. míst v kategorii a o cca 30min časově!

Nyní Martina čeká ještě jeden závodní start, poté dovolená a příprava na druhou část sezóny s podzimním vrcholem na domácích bikových Specialized MTB Sudety.