I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Klient Martin Rýva si opět vylepšil loňské umístění na MTB maratonu Kellys Malevil Cup

Jun 20, 2011 | Úspěchy klientů

Náš klient Martin Rýva při bikovém závodu Moravský bikemaraton v LeštiněPo úspěšných dvou předešlých závodních víkendech Martin Rýva (Redpoint Pearl Izumi) zakončil závodní blok velmi náročným MTB maratonem Kellys Malevil Cup 2011. A zakončení to bylo velmi úspěšné. Martin opět absolvoval kratší variantu závodu na 68km a dokázal posunout své loňské umístění, tak jako v předešlých letošních závodech. Martin skončil v absolutním pořadí na 68. místě a ve své kategorii M40 na skvělém 5. místě. Na třetího ztratil pouhé 3 minuty (náročný závod v blátivých podmínkách jel přes 4 hodiny)! Loňský ročník Martin dokončil na 93. místě (8. místo v kategorii) – ztráta přes 12minut na třetí místo. Letošní posun ve výkonnosti a ve výsledcích je prozatím vynikající!

Další náš klient David Plný (Merida Biking Team) vyhrál v juniorské kategorii další závod Dobrušského poháru 2011, jímž byl velmi rychlý MTB závod v Běstvinách u Dobrušky.