I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Další úspěšný závodní víkend našich klientů

Sep 1, 2011 | Úspěchy klientů

O uplynulém víkendu naši klienti Josef Lelek (Eleven Team Příchovice) a David Plný (Merida Biking Team) měli opět závodně napilno. Josef Lelek startoval v Chrudimi na známém MTB maratonu Manitou Železné hory na trati 115km, kde obsadil skvělé 29. místo v absolutním pořadí. Nebýt zabloudění na trati, bojoval by ve své kategorii Muži 40-49let o pódium. Takhle dojel na 6. místě.

Byl jsem docela zklamaný, trať samý asfalt, polní a lesní cesty, žádnej sjezdík a ještě k tomu špatné značení. Prvních asi 10km to byl zase mazec, ale byl jsem v první skupině asi 25 lidí a docela to šlo. Pak se to trochu roztrhalo a já jel v 5-člený skupině a jelo se parádní tempo, co mně přesně vyhovovalo. Jenže asi po 10 km jsme přejeli odbočku a jeli jsme asi 3 km pořád do kopce. Ve výsledcích jsem potom zjistil, že jsem asi přišel (nebýt té zajížďky) o třetí místo. Ale jako trénink na Sudety dobrý … 🙂

Junior David Plný i přes technické problémy zahájil úspěšně 3. místem Středeční pohár horských kol BP Lumen Bike4u Cup 2011.