REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Radek Beneš (I-Trenink Cycling Team)

Radek Beneš (i-trenink cycling team) při silniční časovce Dobrušského poháru na HláskuVýsledkové zlepšení / úspěchy po dobu spolupráce (2010 – 2013)

  • Dobrušský pohár – celkové pořadí kategorie M19-29 let (4. místo ročník 2013, 5. místo ročníky 2012 a 2011, 12. místo ročník 2010, 20. místo 2009 a 41. místo ročníku 2008
  • 2. místo v týmové soutěži na Specialized Sudety Tour 2013 a 2010 (trasa 103km)

Radek Beneš hodnotí první rok spolupráce – sezóna 2010

Letošní sezóna byla v mnohém přelomová. Nejvýznamnější změna byla ta, že jsem přestal býti studentem a tím ubylo i mnoho času na trénink. Proto bylo nutné můj trénink zefektivnit. V tomto směru jsem využil rad Zdeňka Bartoše a Tomáše Tichého, kteří mi se vším vždy ochotně poradili a sestavili tréninkový plán dle mých možností. Díky dobře navrženému tréninkovému plánu jsem byl schopen po celou sezónu udržovat konstantní výkonnost a byl znát výkonnostní růst oproti loňskému ročníku. Tyto skutečnosti lze vypozorovat z výsledkových listin závodů dobrušského poháru, kde jsem letos obsadil celkově 12. místo (zlepšení oproti loňskému 20. místu). Také mé ztráty na vítěze jednotlivých závodů byly mnohem menší než v letech předchozích.

Navíc jsem letos vyzkoušel i některé významnější závody, jako například závod Extraligy Masters v Sezemicích, Evropamaraton ve Znojmě či “domácí” Sudety, na kterých jsme v týmové soutěži obsadili 2. místo. Na těchto závodech jsem předpokládal, že budu prozatím pouze sbírat zkušenosti, ale nakonec jsem s jejich průběhem i s umístěním byl velmi spokojený. Vždyť například v Sezemicích se jelo průměrem okolo 45 km/h a přitom mi toto nečinilo výrazné problémy.

Nejvýznamnějším přínosem oproti loňské sezoně byla stabilní forma, kterou se mi podařilo udržovat skoro po celou dobu závodní sezóny díky dobře postavenému tréninkovému plánu. Toto kontrastovalo s minulými roky, kdy jsem se opravdu dobře cítil pouze na několika málo závodech v červenci, poté již má výkonnost výrazně klesala.

Radek Beneš

error: Content is protected !!
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy od našeho týmu.

Byly jste úspěšně přihlášeni k odběru novinek!

Pin It on Pinterest

Share This