REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Piotr Brzózka

Piotr Brzózka

JBG2 Professional MTB UCI Team

   sipka Mistr Polska XCO, XCE i XCM

   sipka Juniorský více-mistr světa XCO

   sipka Polský olympionik – Olympijské hry v Londýně 2012

Poskytované služby :

  sipka Aktualizace tréninkových wattových zón

  sipka Analýza tréninkových dat

  sipka Konzultace tréninkového procesu

Piotr Brzózka hodnotí spolupráci s i-trenink.com :

Jsem rád, že mám možnost využívat trenérských služeb společnosti i-trenink.com. Především analýzu tréninkových dat z mého cyklistického wattmetru včetně pravidelné aktualizace tréninkových wattových zón a konzultace nad tréninkovým procesem. Prvotní analýza dat byla zaměřena na odhalení nedostatků v mém tréninkovém procesu, tak abych věděl, na co se mám zaměřit s cílem zefektivnil svůj trénink.

Od doby, kdy jsem začal používat cyklistický wattmetr, stále vidím největší problém v kvalitě vyhodnocování těchto dat. Stále není moc trenérů, kteří by dokázali využít plného potenciálu této nové technologie pro zkvalitnění tréninkového procesu.

Velmi si vážím toho, že mohu využívat této služby, která je především založena na unikátních analýzách v Inza Performance Cycling Softwaru a na praktických schopnostech tyto výstupy správně interpretovat do tréninkového procesu.

Tomáš Tichý, autor softwaru, má svůj koncept vyhodnocování těchto dat, který je založen na porovnávání tepové frekvence a wattového výkonu nejen v jednotlivých tréninkových jednotkách, ale především v delším časovém období. Jeho analýzy mi poskytují širší pohled na mé predispozice a tréninkový proces. Jsme schopni determinovat silné a slabé stránky mé výkonnosti.

Především mě uchvátilo, že i přestože jsem mu neřekl, kde jsem měl například velmi dobré výsledky na závodech nebo naopak v jakých obdobích se mi nejezdilo dobře, tak se většinou nemýlil.

Tomáš již analyzoval data několika předních světových cyklistů a tak mohu mít srovnání s těmi nejlepšími na tomto světe. Dokázal se podívat na můj tréninkový proces takovým způsobem, který jsem doposud ještě vůbec neviděl. Jeho závěry byly pro mě velmi překvapivé. Nyní se budu snažit postupně tyto všechny zjištění a rady začlenit do svého tréninkového procesu.

Jedná se o komplexní analýzu tréninkových dat, která může většině závodníkům pomoci nalézt prostor pro zlepšení a tito závodníci mohou vytěžit maximum ze své investice, kterou dali do svého cyklistického wattmetru.

V širším výhledu na tuto novou metodiku může přinést řadu výhod, ale nejdůležitější je správné vyhodnocení a implementace závěrů do tréninkového procesu. Všem doporučuji.

Piotr Brzozka