REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Paul Komarek

Paul Komarek

Fayetteville Wheelmen cycling team

Úspěchy po dobu spolupráce (sezóny 2011 – 2017) :

   sipka Mistr státu Arkansas (USA) v Masters kategorii 2014 až 2016

   sipka Výkonnostní posun z kategorie 5 do kategorie 2 (USA Cycling Road Category)

   sipka Řada pódiových a vyhraných silničních závodů

Paul Komarek hodnotí spolupráci s i-trenink.com :

Můj trénink, který jsem praktikoval svépomocí, ve mně zanechával pouze pocit frustrace a zmaru, kdy jsem se cítil pouze unavený celkově i svalově, a nebyl jsem schopný efektivně využít svůj tréninkový čas, který by přinášel růst výkonnosti, pouze jsem musel více odpočívat. Proto jsem se rozhodl pro vyhledání odborné pomoci, která by vedla ke zvýšení efektivity mého tréninkového snažení s cílem budování fyzické kondice. A to byl ten moment, kdy jsem objevil trenérskou společnost i-trenink.com na jednom z mezinárodních cyklistických serverů cyclingnews.com.

Od doby, kdy jsem začal spolupracovat s i-trenink.com, jsem udělal obrovský výkonností posun z výkonnostní kategorie 5 do kategorie 3 s tím že, jsem posbíral dostatek bodů být přeřazen do kategorie 2. Tento rok 2015 jsem se stal podruhé vřadě národním šampionem v silničním závodě ve své Masters kategorii. Po několika úspěšných závodech mezi nejlepšími v mé věkové kategorii se velmi těším do další sezóny 2016. Chtěl bych se příští rok více zaměřit na mé sprinterské předpoklady, ty rozvíjet a být lepším sprintérem. Tyto cíle jsem již s mými trenéry diskutovali a můj tréninkový program bude tímto směrem zaměřen.

Unikátní Inza Performance Cycling software vyvinutý Tomáš Tichým odhalil spoustu důležitých souvislostí o mé fyzické kondici s tím, jak potřebuji trénovat, abych se dále rozvíjel a zlepšoval. S těmito informacemi trenéři i-trenink.com Zdeněk Bartoš a Tomáš Tichý byli schopni přesně uzpůsobit a nastavit tréninkový program šitý přímo na mé potřeby. Tréninkový plán je pravidelně uzpůsobován a aktualizován na základě mých každodenně nahrávaných tréninkových dat na server. Velmi si vážím rychlých reakcí ze strany mých trenérů v případě nutnosti, kdy je potřeba zasáhnout při pravidelném analyzování odjetých tréninkových jízd a intervalů.

Jsem velmi potěšen říci, že cítím stálé zlepšování i po 5 letech spolupráce a doporučuji i-trenink.com každému, kdo chce dosáhnout rychlého pokroku ve své fyzické kondici a tréninkovém režimu.

Paul Komarek
Eureka Springs, Arkansas, USA