fbpx

REFERENCE KLIENTŮ I-TRENINK.COM

Je nám ctí se s Vámi podělit o hodnocení našich úspěšných klientů

Martin Slezák (I-Trenink Cycling Team)

Osobní profil / portrét – Martin SlezákVýsledkové zlepšení po dobu spolupráce (2009 – 2010)

  • Dobrušský pohár – celkové pořadí kategorie M19-29 let (17. místo ročník 2010, 21. místo ročník 2009 a 44. místo ročníku 2008)
  • Účast na významnějších silničních závodech sezóny 2010: Tour de Malá Skála, Evropa maraton Znojmo, Sezemice Elite C

Martin Slezák hodnotí první rok spolupráce – sezóna 2009

Když jsem v roce 2008 začínal po dlouhém nicnedělání s cyklistikou, byl jsem plný odhodlání. Nakoupil jsem drahou techniku a s elánem se vrhl do ježdění a studování problematiky tréninku v literatuře a na internetu. Čím více jsem jezdil, tím větší bylo moje rozčarování. Kusé informace a rady z knih či od zkušenějších závodníků rozhodně nevedly k požadovanému výkonnostnímu růstu a můj usilovný trénink tak neměl ani hlavu ani patu. Proto jsem si zaplatil tréninkový plán. Tím se sice moje snažení jistým způsobem usměrnilo, ale dnes již vím, že tréninkový plán tvoří jen část mozaiky.

K úspěšnému závodění je potřeba mnohem více. Učit se poslouchat své tělo, vědět kdy a jak jíst, či používat doplňky stravy (jinak jsou to pouze vyhozené peníze). Umět naplánovat vrcholy sezony a hlavně dokázat správně reagovat na signály, které tělo v průběhu zátěže vysílá. Patří sem ale i správná taktika při závodech nebo umění správně zajet a připravit se na časovku.

Díky radám zkušeného trenéra a skvělého závodníka Zdeňka Bartoše jsem dostal komplexní servis všeho, co k závodění potřebuji a nemusím postupovat metodou pokusu a omylu. Sám jsem byl překvapen z toho, kolik chyb v přípravě jsem dělal a jak i zdánlivé maličkosti jsou důležité pro dobrý výsledek. Díky tomu mi odpadá frustrace z náhlých výkonnostních pádů či i překvapení z neočekávané formy, protože díky komplexnímu vedení a radám vím, co od svého těla můžu očekávat a tak se stále posouvat ve výkonnosti dál.

Martin Slezák

error: Content is protected !!
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy od našeho týmu.

Byly jste úspěšně přihlášeni k odběru novinek!

Pin It on Pinterest

Share This