I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Naši klienti mají za sebou závodní starty za poslední dva víkendy

Aug 23, 2010 | Úspěchy klientů

Náš klient Martin Rýva při bikovém závodu Moravský bikemaraton v LeštiněMinulý týden Bedřich Špulák (CODEQ MEGAfitness team) úspěšně absolvoval 11. závod největšího MTB seriálu Česká spořitelna Kolo pro život, kterým byl náročný kopcovitý Ještěd Tour Kooperativy. Bedřich si pro tento závod vybral kratší variantu závodu (50 km) a do cíle dojel jako 54. nejrychlejší v absolutním pořadí, ve své kategorii 19. 54. místo znamená druhý nejlepší letošní výsledek v tomto seriálu. O tomto víkendu pokračovala Česká spořitelna dalším závodem a to Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto. Na startu (50 km varianta závodu) opět nechyběl náš klient Bedřich, který se opět ukázal v dobrém světle a závod dokončil na solidním 61. místě v absolutním pořadí (ve své kategorii M19-29 let na 19. pozici). Bedřich těmito výsledky opět ukázal, že se na druhou část sezóny dokázal velmi dobře připravit.

Další náš klient Martin Rýva také absolvoval za poslední dva víkendy dva závodní starty. Nejprve to byl velmi technicky náročný Podkrkonošský MTB maraton v Lázních Bělohrad (delší varianta závodu na 90 km), kde se Martinovi podle jeho slov až tak nedařilo díky všudypřítomného blátu na trati, ale přesto dojel do cíle na 60. místě v absolutním pořadí (10. místo v kategorii M50). Tento víkend Martin absolvoval téměř domácí MTB závod a to Okolo Broumova, který zavítal do Broumovských stěn a Javořích hor. Martin tento závod dokončil jako 26., ve své kategorii na velmi pěkném 4. místě.

Jsme rádi, že se náročný trénink na druhou část závodní sezóny u našich klientů zúročil v dobré závodní výsledky a hlavně, že mají chuť, i přesto že už je konec srpna, nadále závodit.