I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Martin Rýva zakončil první část sezóny úspěšným vystoupením na KPŽ Vrchlabí – Špindl Tour

Jul 11, 2011 | Úspěchy klientů

Náš klient Martin Rýva zakončil velmi úspěšnou první část závodní sezóny náročným MTB závodem ve Vrchlabí, kde pokračoval největší MTB seriál Česká spořitelna Kolo pro život. A zakončení to bylo opět velmi úspěšné. I přes náročný závod svým profilem a velkou konkurencí (pouze jedna trasa závodu) se Martin vešel do první stovky absolutního pořadí. Konkrétně Martin zajel 93. místo v absolutním pořadí a ve své kategorii Muži 40-49let skončil v TOP10!

Martinovo hodnocení závodu:Pocit jsem měl hodně dobrej. Taktika, kterou jsme si před závodem stanovili, byla skvělá. První kopec jsem jel v “klidu”, takže jsem nahoru dojel “čerstvej” a hned jsem jel dál. Pár lidí, které jsem většinou viděl jen na startu, chvilku po něm a pak mi odjeli, jsem porazil. Do cíle nás dojelo asi pět nebo šest, ale tam jsem byl nejsilnější. Pocitově asi můj nejlepší závod. Ani jsem neměl nějakou větší krizi.“