I-TRENINK.COM | AKTUALITA

Klient Bedřich Špulák (CODEQ MEGAfitness team) skončil 38. na Bike Extrém Most (2. závod Českého poháru v maratonu)

May 26, 2010 | Úspěchy klientů

Na mosteckém hipodromu se v sobotu 22. května sešlo několik stovek opravdových bikerů. Místní pořadatelé připravili další ročník Specialized Extrém Bike maratonu, jednoho z nejtechničtějších u nás vůbec. Letos byl navíc znovu zařazen do Českého poháru v MTB maratonu a to jako druhý v pořadí. Hlavní pohárový závod vyhrál Tomáš Vokrouhlík (Factor Bike Teplice) před Janem Jobánkem (Merida Biking) a Tomášem Trunschkou (Caffe Nannini).
Na start závodu se postavil také náš Klient Bedřich Špulák a nevedl si vůbec špatně. V celkovém pořadí dojel do cíle na 38. příčce a ve své kategorii bral 15. místo. V průběžném pořadí po dvou odjetých závodech Českého poháru je Bedřich na 12. pozici ve své kategorii (Muži Hobby 19-29let). Absolutní pořadí na serveru sportsoft.cz není momentálně dostupné …